Adaptoare ethernet cu alimentare

Rafinare
Dlink Power Over Ethernet Poe Injector
Dlink Power Over Ethernet Poe Injector 459,00 LEI
Ubiquiti Edgeswitch Gestionat Poe+ Giga Switch 24 Port 250W
Ubiquiti Edgeswitch Gestionat Poe+ Giga Switch 24 Port 250W 3.449,00 LEI
Ubiquiti Unifi Switch 8-Port 60W Cu 4 Porturi X 802.3Af Poe
Ubiquiti Unifi Switch 8-Port 60W Cu 4 Porturi X 802.3Af Poe 999,00 LEI
Adaptor Ethernet Usb to Lan
Adaptor Ethernet Usb to Lan 429,00 LEI
Ubiquiti Poe injector 24Vdc 24W w/împământare/protecție ESD
Ubiquiti Poe injector 24Vdc 24W w/împământare/protecție ESD 169,00 LEI
8Ware Cat6A UTP Ethernet cablu 2M Snagless Gree
8Ware Cat6A UTP Ethernet cablu 2M Snagless Gree 99,00 LEI
Edimax Ieee 802At Gigabit Poe Injector
Edimax Ieee 802At Gigabit Poe Injector 299,00 LEI
Aliaj Apc100 Seria 1310Nm Sc 802 3At Poe Media Converter 2Km
Aliaj Apc100 Seria 1310Nm Sc 802 3At Poe Media Converter 2Km 849,00 LEI
Injector Ubiquiti Poe 24Vdc 1A 24W Împământare pământ/Esd Gigabit Lan
Injector Ubiquiti Poe 24Vdc 1A 24W Împământare pământ/Esd Gigabit Lan 199,00 LEI
Ubiquiti Unifi 24-Port Gestionate Poe + Gigabit Switch cu Sfp 250W
Ubiquiti Unifi 24-Port Gestionate Poe + Gigabit Switch cu Sfp 250W 3.199,00 LEI
StarTech 2M negru Db9 RS232 cablu modem Null
StarTech 2M negru Db9 RS232 cablu modem Null 99,00 LEI
Volans aluminiu 3Port USB 3.0 HUB cu RJ45 Gigabit Ethernet Adapter
Volans aluminiu 3Port USB 3.0 HUB cu RJ45 Gigabit Ethernet Adapter 229,00 LEI
Tp Link Tl Sf1008P 8 Port 4 Poe Switch
Tp Link Tl Sf1008P 8 Port 4 Poe Switch 849,00 LEI
Aliaj Apc1000 Seria Poe Media Converter 2Km
Aliaj Apc1000 Seria Poe Media Converter 2Km 1.349,00 LEI
Alloy Poe2000Sfp Poe Pse Gigabit Ethernet Media Converter
Alloy Poe2000Sfp Poe Pse Gigabit Ethernet Media Converter 1.799,00 LEI
Edimax USB To Ethernet Compact Adapter
Edimax USB To Ethernet Compact Adapter 169,00 LEI
Ubiquiti UFiber Loco GPON Gigabit Unitate de rețea optică pasivă
Ubiquiti UFiber Loco GPON Gigabit Unitate de rețea optică pasivă 459,00 LEI
Adaptor Blupeak Usb 3 To Rj45 Gigabit Ethernet
Adaptor Blupeak Usb 3 To Rj45 Gigabit Ethernet 199,00 LEI
Dahua Lite Nvr 8Ch 8 Port Poe Plus
Dahua Lite Nvr 8Ch 8 Port Poe Plus 1.249,00 LEI
TP-Link Poe Splitter buzunar dimensiune plug N Play
TP-Link Poe Splitter buzunar dimensiune plug N Play 169,00 LEI
Ubiquiti Unifi 16Port Gestionate Poe Plus Gigabit Switch Cu Sfp 150W
Ubiquiti Unifi 16Port Gestionate Poe Plus Gigabit Switch Cu Sfp 150W 2.349,00 LEI
Kit Starter adaptor Ethernet TP-LINK TL-Pa4010Kit Av600 Powerline
Kit Starter adaptor Ethernet TP-LINK TL-Pa4010Kit Av600 Powerline 329,00 LEI
Orico SuperSpeed USB 3.0 la adaptor Gigabit Ethernet (ARL-U3)
Orico SuperSpeed USB 3.0 la adaptor Gigabit Ethernet (ARL-U3) 229,00 LEI
Aliaj Poe2000St Poe Pse Gigabit Ethernet Media Converter
Aliaj Poe2000St Poe Pse Gigabit Ethernet Media Converter 1.999,00 LEI
Aliaj Apc100 Seria Fx Multimode Fibre Poe Media Converter 2Km
Aliaj Apc100 Seria Fx Multimode Fibre Poe Media Converter 2Km 924,00 LEI
Ubiquiti Edgeswitch Gestionat Poe Plus Gigabit Switch 48 Port 500W
Ubiquiti Edgeswitch Gestionat Poe Plus Gigabit Switch 48 Port 500W 6.790,00 LEI
Ubiquiti Unifi 48-Port Gestionate Poe + Gigabit Switch Cu Sfp + 500W
Ubiquiti Unifi 48-Port Gestionate Poe + Gigabit Switch Cu Sfp + 500W 6.890,00 LEI
StarTech Portable USB 3 hub cu Gigabit Ethernet
StarTech Portable USB 3 hub cu Gigabit Ethernet 459,00 LEI
Adaptor TP-Link Poe injector Rj45 cu port de putere peste adaptorul Ethernet
Adaptor TP-Link Poe injector Rj45 cu port de putere peste adaptorul Ethernet 139,00 LEI
Dlink Unified Wireless Ac2200 Wave 2 Smart Antenna Poe Access Point
Dlink Unified Wireless Ac2200 Wave 2 Smart Antenna Poe Access Point 2.599,00 LEI
Seasonic 1U active PFC
Seasonic 1U active PFC 824,00 LEI
Aliaj Apc1000 Seria Sx Multimode Sfp 802 3At Poe Media Converter
Aliaj Apc1000 Seria Sx Multimode Sfp 802 3At Poe Media Converter 1.449,00 LEI
Adaptor de rețea StarTech USB to Ethernet
Adaptor de rețea StarTech USB to Ethernet 229,00 LEI
StarTech USB C la adaptor Ethernet cu încărcare PD
StarTech USB C la adaptor Ethernet cu încărcare PD 489,00 LEI
Ubiquiti Poe injector 24Vdc 12W
Ubiquiti Poe injector 24Vdc 12W 169,00 LEI
Tp Link Power Over Ethernet Poe Injector Tl Poe150S
Tp Link Power Over Ethernet Poe Injector Tl Poe150S 429,00 LEI
StarTech Fiber pentru a Ethernet Media Converter SC
StarTech Fiber pentru a Ethernet Media Converter SC 524,00 LEI
Ubiquiti Ufiber Sfp Single Mode Module 10G Bidi
Ubiquiti Ufiber Sfp Single Mode Module 10G Bidi 1.149,00 LEI
Ubiquiti Poe Injector Poe Injector 24Vdc 30W Gigabit Ethernet
Ubiquiti Poe Injector Poe Injector 24Vdc 30W Gigabit Ethernet 199,00 LEI
Tp Link Tl Sf1005P 5 Port 10 100Mbps Comutator desktop cu 4 Port Poe
Tp Link Tl Sf1005P 5 Port 10 100Mbps Comutator desktop cu 4 Port Poe 749,00 LEI
Convertor media Gigabit Ethernet TP-Link (SC, single-mode)
Convertor media Gigabit Ethernet TP-Link (SC, single-mode) 399,00 LEI
Ubiquiti Ufiber Activeethernet Fiber To Ethernet Converter
Ubiquiti Ufiber Activeethernet Fiber To Ethernet Converter 269,00 LEI
USB-C till Ethernet adapter Reduceri
USB-C till Ethernet adapter 189,00 LEI 119,00 LEI
Switch TP-Link TTL-Sg108Pe cu 8 porturi Gigabit Easy Smart cu 4 porturi PoE
Switch TP-Link TTL-Sg108Pe cu 8 porturi Gigabit Easy Smart cu 4 porturi PoE 524,00 LEI
Aliaj Poe200St Poe Pse Fast Ethernet Media Converter
Aliaj Poe200St Poe Pse Fast Ethernet Media Converter 1.249,00 LEI
Dlink Dgs 1008P 8 Port 10 100 1000 Gigabit Comutator negestionat cu Poe
Dlink Dgs 1008P 8 Port 10 100 1000 Gigabit Comutator negestionat cu Poe 724,00 LEI
Adaptor de alimentare Usb C Slim de 65W HP
Adaptor de alimentare Usb C Slim de 65W HP 329,00 LEI
Ubiquiti Poe injector 24Vdc 12W Gigabit Gigabit de protecție ESD & LED
Ubiquiti Poe injector 24Vdc 12W Gigabit Gigabit de protecție ESD & LED 169,00 LEI
Ubiquiti Poe injector 48Vdc 24W Gigabit LAN
Ubiquiti Poe injector 48Vdc 24W Gigabit LAN 199,00 LEI
Adaptor server Edimax 10 Gigabit Ethernet Pci Express
Adaptor server Edimax 10 Gigabit Ethernet Pci Express 824,00 LEI
Mufă TP-Link POE Gigabit injector N Play
Mufă TP-Link POE Gigabit injector N Play 199,00 LEI
Rafinare