Carduri și adaptoare de rețea

Rafinare
UGreen USB Bluetooth 4,0 adaptor
UGreen USB Bluetooth 4,0 adaptor 99,00 LEI
Placă de rețea Wi-Fi TP-Link Archer T5E 2,4 GHz 300 Mbps
Placă de rețea Wi-Fi TP-Link Archer T5E 2,4 GHz 300 Mbps 289,00 LEI
Startech M2 Ssd la 2.5In Adaptor Sata Iii cu carcasă de protecție
Startech M2 Ssd la 2.5In Adaptor Sata Iii cu carcasă de protecție 299,00 LEI
Adaptor Dvi-I femeie la Vga Hd15 de sex masculin
Adaptor Dvi-I femeie la Vga Hd15 de sex masculin 199,00 LEI
Adaptor hdmi cu unghi drept de 90 de grade - Hdmi V1.4
Adaptor hdmi cu unghi drept de 90 de grade - Hdmi V1.4 199,00 LEI
Lc Sc Os2 Os1 Singlemode Prin Cuplaj Adaptor Duplex
Lc Sc Os2 Os1 Singlemode Prin Cuplaj Adaptor Duplex 199,00 LEI
Hypertec 3M Cat5 Rj45 Lan Ethernet Network Yellow Patch Plumb
Hypertec 3M Cat5 Rj45 Lan Ethernet Network Yellow Patch Plumb 99,00 LEI
SC Lc Om1 Multimode Prin Cuplaj Adaptor Duplex
SC Lc Om1 Multimode Prin Cuplaj Adaptor Duplex 199,00 LEI
Hypertec 1M Cat6 Rj45 Lan Ethernet Network Yellow Patch Plumb
Hypertec 1M Cat6 Rj45 Lan Ethernet Network Yellow Patch Plumb 99,00 LEI
Hdmi de sex feminin la hdmi adaptor masculin 360 pivotant
Hdmi de sex feminin la hdmi adaptor masculin 360 pivotant 229,00 LEI
Lc Sc Om3 Om4 Multimode Prin Cuplaj Adaptor Duplex
Lc Sc Om3 Om4 Multimode Prin Cuplaj Adaptor Duplex 269,00 LEI
Pur și simplu adaptor rca en-gros
Pur și simplu adaptor rca en-gros 169,00 LEI
15cm Dvi femeie la hdmi adaptor masculin
15cm Dvi femeie la hdmi adaptor masculin 229,00 LEI
Rca Femeie la F Adaptor feminin
Rca Femeie la F Adaptor feminin 169,00 LEI
Bnc De sex masculin la F adaptor feminin
Bnc De sex masculin la F adaptor feminin 169,00 LEI
4 port USB 3.0 PCI-Express Card
4 port USB 3.0 PCI-Express Card 169,00 LEI
Placă adaptor - Placă adaptor duplex 12 Port Lc Descărcată
Placă adaptor - Placă adaptor duplex 12 Port Lc Descărcată 139,00 LEI
Displayport de 15 cm la adaptorul Svga
Displayport de 15 cm la adaptorul Svga 329,00 LEI
Displayport De sex masculin la hdmi adaptor feminin - 15cm
Displayport De sex masculin la hdmi adaptor feminin - 15cm 169,00 LEI
Lc Om1 Multimode Prin Adaptor cuplaj
Lc Om1 Multimode Prin Adaptor cuplaj 99,00 LEI
Hdmi femeie la Micro Hdmi Adaptor masculin 15cm
Hdmi femeie la Micro Hdmi Adaptor masculin 15cm 119,00 LEI
Icy Box Ibac7032U3 Adaptor unic și incintă pentru 2x Sata Hdds Ssds
Icy Box Ibac7032U3 Adaptor unic și incintă pentru 2x Sata Hdds Ssds 139,00 LEI
Kit TP-LINK TL-Pa411 Kit Av500 nano Powerline adaptor Starter
Kit TP-LINK TL-Pa411 Kit Av500 nano Powerline adaptor Starter 399,00 LEI
Adaptor rj45F către Db9F
Adaptor rj45F către Db9F 169,00 LEI
Adaptor rj45F către Db9M
Adaptor rj45F către Db9M 169,00 LEI
Lc St Os2 Os1 Singlemode Prin Cuplaj Adaptor Duplex
Lc St Os2 Os1 Singlemode Prin Cuplaj Adaptor Duplex 199,00 LEI
Cabac 1m CAT6 LAN Ethernet Network
Cabac 1m CAT6 LAN Ethernet Network 99,00 LEI
Dvi De sex masculin la hdmi adaptor feminin - 15cm
Dvi De sex masculin la hdmi adaptor feminin - 15cm 229,00 LEI
CAT5 RJ45 LAN Ethernet Network Blue Patch Plumb
CAT5 RJ45 LAN Ethernet Network Blue Patch Plumb 99,00 LEI
Tp Link Tl Sm311Ls Singlemode 1Gbs Minigbic Modul
Tp Link Tl Sm311Ls Singlemode 1Gbs Minigbic Modul 524,00 LEI
Ubiquiti Interchangable Antenna Horns
Ubiquiti Interchangable Antenna Horns 999,00 LEI
Ubiquiti Litebeam Ac All In One Airmax Radio
Ubiquiti Litebeam Ac All In One Airmax Radio 699,00 LEI
Ubiquiti 5Ghz Airmax Dual Omni Directional 13Dbi Antenna
Ubiquiti 5Ghz Airmax Dual Omni Directional 13Dbi Antenna 1.199,00 LEI
Ubiquiti Fiber Poe G2
Ubiquiti Fiber Poe G2 299,00 LEI
Placa de retea StarTech PCIe Gigabit SC Fiber
Placa de retea StarTech PCIe Gigabit SC Fiber 1.449,00 LEI
Smartwatch Amazfit Verge Lite 1,3
Smartwatch Amazfit Verge Lite 1,3" AMOLED Bluetooth 5.0/White 774,00 LEI
Media Hub 24V Ac 150W Adaptor ac reglementat de alimentare
Media Hub 24V Ac 150W Adaptor ac reglementat de alimentare 359,00 LEI
UGreen USB 3,0 multifuncțională carte gata cu tip-C bărbat
UGreen USB 3,0 multifuncțională carte gata cu tip-C bărbat 139,00 LEI
Astrotek USB Card Reader hub
Astrotek USB Card Reader hub 99,00 LEI
Ubiquiti instant 8023Af adaptor de interior Gigabit
Ubiquiti instant 8023Af adaptor de interior Gigabit 199,00 LEI
Oki Wireless Mod Pentru C332 C532 C612 C712 C833
Oki Wireless Mod Pentru C332 C532 C612 C712 C833 229,00 LEI
Delock USB 3,0 adaptor [1X USB 3,0 port intern 19-pini-2x USB 3,0 port A] 65324 Reduceri
Delock USB 3,0 adaptor [1X USB 3,0 port intern 19-pini-2x USB 3,0 port A] 65324 25,95 LEI 22,95 LEI
Hdmi femeie la mini hdmi adaptor masculin 13cm
Hdmi femeie la mini hdmi adaptor masculin 13cm 99,00 LEI
Ubiquiti MFI-CS MFI Network senzor de curent
Ubiquiti MFI-CS MFI Network senzor de curent 169,00 LEI
Modulul transceiver SFP Cisco 1000 Base-SX
Modulul transceiver SFP Cisco 1000 Base-SX 1.999,00 LEI
Adaptor Mini DisplayPort-HDMI la Belkin
Adaptor Mini DisplayPort-HDMI la Belkin 199,00 LEI
Kathrein EXI01 HF Network peste Adaptor coaxial 500 Mbps Reduceri
Kathrein EXI01 HF Network peste Adaptor coaxial 500 Mbps 999,00 LEI 874,00 LEI
Hypertec 3M CAT5 Rj45 LAN ethenet Network Orange patch plumb
Hypertec 3M CAT5 Rj45 LAN ethenet Network Orange patch plumb 99,00 LEI
Astrotek USB 3,0 2 porturi hub Ethernet adaptor de rețea
Astrotek USB 3,0 2 porturi hub Ethernet adaptor de rețea 199,00 LEI
Pur și simplu en-gros USB Card Reader
Pur și simplu en-gros USB Card Reader 359,00 LEI
Ubiquiti NanoStation m2 802.11 B/G/N MIMO antenă wireless în aer liber CPE
Ubiquiti NanoStation m2 802.11 B/G/N MIMO antenă wireless în aer liber CPE 749,00 LEI
2TB 2.5
2TB 2.5 "SATA SSD-3D 7mm w/9.5 mm adaptor 1.999,00 LEI
SuperSpeed USB 3.0 pentru a RJ45 Gigabit 1000Mbps Ethernet adaptor de rețea
SuperSpeed USB 3.0 pentru a RJ45 Gigabit 1000Mbps Ethernet adaptor de rețea 139,00 LEI
Verbatim 32GB V3 USB 3.0 gri Store N Go V3
Verbatim 32GB V3 USB 3.0 gri Store N Go V3 139,00 LEI
Aliaj Scr460Sc 2 serial pentru a fibrestandalone Rack Converter
Aliaj Scr460Sc 2 serial pentru a fibrestandalone Rack Converter 1.449,00 LEI
Aliaj Scr460Sc 1 serial pentru fibre standalone Rack Converter
Aliaj Scr460Sc 1 serial pentru fibre standalone Rack Converter 1.449,00 LEI
15cm Displayport Male la Displayport Female Adaptor
15cm Displayport Male la Displayport Female Adaptor 269,00 LEI
Tp Link Adsl 2 Splitter Filter For Au As Acif
Tp Link Adsl 2 Splitter Filter For Au As Acif 99,00 LEI
Adaptor Hdmi la Svga 15cm
Adaptor Hdmi la Svga 15cm 169,00 LEI
250GB M. 2 (2280) SSD
250GB M. 2 (2280) SSD 489,00 LEI
Ubiquiti Airfiber Multiplexer 8 X 8 Mimo Multiplexor
Ubiquiti Airfiber Multiplexer 8 X 8 Mimo Multiplexor 749,00 LEI
Kingston A400 2.5
Kingston A400 2.5 "SATA3 6gb/s SSD 299,00 LEI
Stuff Certified® Mini WiFi USB Dongle Wireless Network 600Mb / s 5GHz Adaptor antenă Alb
Stuff Certified® Mini WiFi USB Dongle Wireless Network 600Mb / s 5GHz Adaptor antenă Alb 119,00 LEI
Stuff Certified® Mini WiFi USB Dongle Wireless Network 600Mb / s 5GHz Adaptor antenă Negru
Stuff Certified® Mini WiFi USB Dongle Wireless Network 600Mb / s 5GHz Adaptor antenă Negru 119,00 LEI
Rafinare