Poduri de rețea și routere

Rafinare
Volans Mini Bluetooth V 4.0 dongle
Volans Mini Bluetooth V 4.0 dongle 129,00 LEI
Convertor media multi mod Gigabit Tp Link Mc200Cm
Convertor media multi mod Gigabit Tp Link Mc200Cm 774,00 LEI
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs Modul Minigbic
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs Modul Minigbic 599,00 LEI
Tp Link 10 100Mbps Multimode Media Converter Mc 100 Cm
Tp Link 10 100Mbps Multimode Media Converter Mc 100 Cm 749,00 LEI
Tp Link 10 100Mbps Single Mode Media Converter Mc110Cs
Tp Link 10 100Mbps Single Mode Media Converter Mc110Cs 674,00 LEI
Convertor media Single-Mode Tp-Link Gigabit Mc210Cs
Convertor media Single-Mode Tp-Link Gigabit Mc210Cs 774,00 LEI
TRENDnet TFC-110S20D5 Network Media Converter 100 Mbit/s 1310 nm
TRENDnet TFC-110S20D5 Network Media Converter 100 Mbit/s 1310 nm 674,00 LEI
ASUS RT-AC51-router
ASUS RT-AC51-router 249,00 LEI
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenă 5 dB-TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenă 5 dB-TL-WR841N 139,00 LEI
Alb din lemn Sculptură Router Decorare Box Router Creative Organizator
Alb din lemn Sculptură Router Decorare Box Router Creative Organizator 389,00 LEI
Panasonic rapidă fără fir de proiecție
Panasonic rapidă fără fir de proiecție 549,00 LEI
Metz Connect 130861-0602-E 6 porturi panoul de patch-uri de rețea neechipat 1 U Reduceri
Metz Connect 130861-0602-E 6 porturi panoul de patch-uri de rețea neechipat 1 U 219,00 LEI 189,00 LEI
AVM FRITZ! WLAN N v2 (International) Wi-fi dongle USB 2,0 300 Mbps Reduceri
AVM FRITZ! WLAN N v2 (International) Wi-fi dongle USB 2,0 300 Mbps 269,00 LEI 239,00 LEI
Antena de plasă Dual-Band omniquiti direcțională-add-on pentru ac-M
Antena de plasă Dual-Band omniquiti direcțională-add-on pentru ac-M 749,00 LEI
TP-Link Eap110 300Mbps Wireless N300 plafon Mount punctul de acces
TP-Link Eap110 300Mbps Wireless N300 plafon Mount punctul de acces 289,00 LEI
Ubiquiti 2.4 GHz PowerBeam AC AirMAX Cu Dedicated Wi-Fi Conducere
Ubiquiti 2.4 GHz PowerBeam AC AirMAX Cu Dedicated Wi-Fi Conducere 949,00 LEI
Ubiquiti Nanoswitch cu patru porturi Gigabit Ethernet
Ubiquiti Nanoswitch cu patru porturi Gigabit Ethernet 359,00 LEI
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender pentru UNIFI 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender pentru UNIFI 3 674,00 LEI
TP-Link HS110 Wi-fi Smart plug cu monitorizare a energiei
TP-Link HS110 Wi-fi Smart plug cu monitorizare a energiei 289,00 LEI
TP Link low profile consolă pentru Tg3468
TP Link low profile consolă pentru Tg3468 99,00 LEI
Adaptor TP-Link Archer T4E Ac1200 Wireless Dual Band PCI Express
Adaptor TP-Link Archer T4E Ac1200 Wireless Dual Band PCI Express 289,00 LEI
Ubiquiti NanoHD UNIFI compact 802.11 ac Wave2 MU-MIMO 3-Pack
Ubiquiti NanoHD UNIFI compact 802.11 ac Wave2 MU-MIMO 3-Pack 4.099,00 LEI
Router TP-Link Archer Vr600 Ac1600 dual band wireless cu modem Gigabit
Router TP-Link Archer Vr600 Ac1600 dual band wireless cu modem Gigabit 949,00 LEI
Ubiquiti Rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP
Ubiquiti Rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP 724,00 LEI
TP Link Archer T2U Ac600 Wireless Dual Band adaptor USB
TP Link Archer T2U Ac600 Wireless Dual Band adaptor USB 259,00 LEI
Intel Class Connect Access Point Featuring 500Gb Hard Drive
Intel Class Connect Access Point Featuring 500Gb Hard Drive 1.649,00 LEI
Edimax Eu 4306 Usb Gigabit Ethernet Adapter
Edimax Eu 4306 Usb Gigabit Ethernet Adapter 199,00 LEI
Mercusys Halo S12 Ac1200 Whole Home Mesh Wifi
Mercusys Halo S12 Ac1200 Whole Home Mesh Wifi 489,00 LEI
Router TP-Link gigabit multi-WAN cu balans de încărcare multi-WAN
Router TP-Link gigabit multi-WAN cu balans de încărcare multi-WAN 1.349,00 LEI
Edimax Pro Gigabit Poe Splitter
Edimax Pro Gigabit Poe Splitter 199,00 LEI
Mercusys Halo Whole Home Mesh Wifi 1167Mbps System
Mercusys Halo Whole Home Mesh Wifi 1167Mbps System 624,00 LEI
Mercusys 8 Port Gigabit Desktop Switch Compact Design
Mercusys 8 Port Gigabit Desktop Switch Compact Design 199,00 LEI
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb Wifi Adapter
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb Wifi Adapter 259,00 LEI
Ubiquiti UNIFI AP AC Mesh Pro 802.11 ac dual radio interior/exterior
Ubiquiti UNIFI AP AC Mesh Pro 802.11 ac dual radio interior/exterior 1.549,00 LEI
Modulul SFP Mini GBIC TP-Link Sm311Lm multi-mode
Modulul SFP Mini GBIC TP-Link Sm311Lm multi-mode 259,00 LEI
Hpe Aruba Instant Pe Ap11 Rw Punct de acces
Hpe Aruba Instant Pe Ap11 Rw Punct de acces 674,00 LEI
Asus Tuf Ax3000 Dual Band Wi Fi 6 Gaming Router
Asus Tuf Ax3000 Dual Band Wi Fi 6 Gaming Router 1.849,00 LEI
Sc-St Multimode Prin Cuplaj Simplex
Sc-St Multimode Prin Cuplaj Simplex 99,00 LEI
Sc/Apc Singlemode Prin Duplex Cuplaj
Sc/Apc Singlemode Prin Duplex Cuplaj 99,00 LEI
Gigaset C430A GO Telefon cu acumulator VoIP Answerphone, Hands-free, Conexiune cu cască Color TFT/LCD Black, Argintiu Reduceri
Gigaset C430A GO Telefon cu acumulator VoIP Answerphone, Hands-free, Conexiune cu cască Color TFT/LCD Black, Argintiu 549,00 LEI 469,00 LEI
Intel Wireless AC 9260 2230 2X2 AC plus BT GB
Intel Wireless AC 9260 2230 2X2 AC plus BT GB 169,00 LEI
Ubiquiti universal Wall/pol montare antenă Kit
Ubiquiti universal Wall/pol montare antenă Kit 129,00 LEI
TP-Link Eap115 wireless N plafon de acces la punctul w/standard Poe
TP-Link Eap115 wireless N plafon de acces la punctul w/standard Poe 389,00 LEI
Hpe Aruba Instant Pe Ap12 Rw Punct de acces
Hpe Aruba Instant Pe Ap12 Rw Punct de acces 1.099,00 LEI
Speedlink Xeox Pro analog wireless PC gamepad 2.4 GHz-negru (SL-6566-BK-01)
Speedlink Xeox Pro analog wireless PC gamepad 2.4 GHz-negru (SL-6566-BK-01) 199,00 LEI
Ubiquiti NanoHD UNIFI compact 802.11 ac Wave2 MU-MIMO Access Point
Ubiquiti NanoHD UNIFI compact 802.11 ac Wave2 MU-MIMO Access Point 1.349,00 LEI
Screenbeam 1100 4K Receptor de afișare fără fir
Screenbeam 1100 4K Receptor de afișare fără fir 6.390,00 LEI
Ubiquiti UNIFI AP AC rază lungă de până la 183M W/867Mbps debit
Ubiquiti UNIFI AP AC rază lungă de până la 183M W/867Mbps debit 899,00 LEI
Adaptor USB wireless de mare câștig TP-LINK TL-Wn822N N300
Adaptor USB wireless de mare câștig TP-LINK TL-Wn822N N300 169,00 LEI
G Îndemânare Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz
G Îndemânare Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz 1.749,00 LEI
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Firepower 1010 Ngfw Aparat Desktop
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Firepower 1010 Ngfw Aparat Desktop 4.249,00 LEI
Router TP-LINK Archer MR200 AC750 Wireless Dual Band 4G LTE
Router TP-LINK Archer MR200 AC750 Wireless Dual Band 4G LTE 974,00 LEI
TP Link 300 Mbps 4G LTE wireless N router versiune nouă
TP Link 300 Mbps 4G LTE wireless N router versiune nouă 874,00 LEI
Adaptor TP-LINK TL-Wn881Nd N300 wireless N PCI Express MIMO w/consolă
Adaptor TP-LINK TL-Wn881Nd N300 wireless N PCI Express MIMO w/consolă 169,00 LEI
Gigaset S850A GO fără fir VoIP răspuns color TFT/LCD Platinum, negru Reduceri
Gigaset S850A GO fără fir VoIP răspuns color TFT/LCD Platinum, negru 674,00 LEI 599,00 LEI
Synology Mesh router Quad Core 717 MHz 256 MB memorie Ddr3 2T2R
Synology Mesh router Quad Core 717 MHz 256 MB memorie Ddr3 2T2R 1.099,00 LEI
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit Wireless Bridge
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit Wireless Bridge 874,00 LEI
Mercusys Mu6H Ac650 High Gain Wireless Dual Band Adaptor USB
Mercusys Mu6H Ac650 High Gain Wireless Dual Band Adaptor USB 259,00 LEI
Router TP-Link TD-W8961N N300 wireless N ADSL2 + modem
Router TP-Link TD-W8961N N300 wireless N ADSL2 + modem 229,00 LEI
Ubiquiti racheta 5AC PTP Lite airMAX AC BaseStation
Ubiquiti racheta 5AC PTP Lite airMAX AC BaseStation 999,00 LEI
Edimax Ac600 Usb Adapter Dual Band Antenna
Edimax Ac600 Usb Adapter Dual Band Antenna 259,00 LEI
Ubiquiti UNIFI Wave 2 Dual Band 802.11 ac AP 4X4 MIMO dual Gigabit
Ubiquiti UNIFI Wave 2 Dual Band 802.11 ac AP 4X4 MIMO dual Gigabit 2.699,00 LEI
NetComm NTC-140-02 router 4G industrial
NetComm NTC-140-02 router 4G industrial 3.149,00 LEI
Router 4G LTE wireless N TP-LINK MR6400 300Mbps
Router 4G LTE wireless N TP-LINK MR6400 300Mbps 874,00 LEI
Rafinare