Routere wireless

Rafinare
Convertor media Single-Mode Tp-Link Gigabit Mc210Cs
Convertor media Single-Mode Tp-Link Gigabit Mc210Cs 774,00 LEI
Convertor media multi mod Gigabit Tp Link Mc200Cm
Convertor media multi mod Gigabit Tp Link Mc200Cm 774,00 LEI
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs Modul Minigbic
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs Modul Minigbic 599,00 LEI
Tp Link 10 100Mbps Multimode Media Converter Mc 100 Cm
Tp Link 10 100Mbps Multimode Media Converter Mc 100 Cm 749,00 LEI
Tp Link 10 100Mbps Single Mode Media Converter Mc110Cs
Tp Link 10 100Mbps Single Mode Media Converter Mc110Cs 674,00 LEI
Alb din lemn Sculptură Router Decorare Box Router Creative Organizator
Alb din lemn Sculptură Router Decorare Box Router Creative Organizator 389,00 LEI
TRENDnet TFC-110S20D5 Network Media Converter 100 Mbit/s 1310 nm
TRENDnet TFC-110S20D5 Network Media Converter 100 Mbit/s 1310 nm 674,00 LEI
ASUS RT-AC51-router
ASUS RT-AC51-router 249,00 LEI
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenă 5 dB-TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenă 5 dB-TL-WR841N 139,00 LEI
Speedlink Xeox Pro analog wireless PC gamepad 2.4 GHz-negru (SL-6566-BK-01)
Speedlink Xeox Pro analog wireless PC gamepad 2.4 GHz-negru (SL-6566-BK-01) 199,00 LEI
Adaptor TP-LINK Archer T6E-AC1300 Wireless Dual Band PCI Express
Adaptor TP-LINK Archer T6E-AC1300 Wireless Dual Band PCI Express 389,00 LEI
Ubiquiti U Fiber SFP modul multi-mode 1G 2-Pack
Ubiquiti U Fiber SFP modul multi-mode 1G 2-Pack 229,00 LEI
TP-LINK TL-Wr802N N300 wireless N nano router 802.11 BGN
TP-LINK TL-Wr802N N300 wireless N nano router 802.11 BGN 199,00 LEI
Modulul SFP Mini GBIC TP-Link Sm311Lm multi-mode
Modulul SFP Mini GBIC TP-Link Sm311Lm multi-mode 259,00 LEI
Ubiquiti UniFi AP AC PRO Version-2 802.11 ac dual radio Access Point
Ubiquiti UniFi AP AC PRO Version-2 802.11 ac dual radio Access Point 1.249,00 LEI
Router TP-Link TD-W8961N N300 wireless N ADSL2 + modem
Router TP-Link TD-W8961N N300 wireless N ADSL2 + modem 229,00 LEI
Ubiquiti UNIFI AP AC rază lungă de până la 183M W/867Mbps debit
Ubiquiti UNIFI AP AC rază lungă de până la 183M W/867Mbps debit 899,00 LEI
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router cu voce
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router cu voce 549,00 LEI
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 wireless VDSL/ADSL router modem
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 wireless VDSL/ADSL router modem 749,00 LEI
Archer A9 Ac1900 wireless MU MIMO Gigabit Router
Archer A9 Ac1900 wireless MU MIMO Gigabit Router 824,00 LEI
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi în aer liber CPE
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi în aer liber CPE 489,00 LEI
Ubiquiti Rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP
Ubiquiti Rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP 724,00 LEI
Ubiquiti U Fiber SFP + modul multi-mode 10G 2-Pack
Ubiquiti U Fiber SFP + modul multi-mode 10G 2-Pack 389,00 LEI
Router TP-Link Archer MR400, AC1350 Wireless Dual Band 4G LTE
Router TP-Link Archer MR400, AC1350 Wireless Dual Band 4G LTE 1.099,00 LEI
Miliard Bipac8700Vax Triple-Wan wireless 1600Mbps modem/router
Miliard Bipac8700Vax Triple-Wan wireless 1600Mbps modem/router 1.349,00 LEI
Amplifi HD WiFi sistem by Ubiquiti Labs HD WiFi router
Amplifi HD WiFi sistem by Ubiquiti Labs HD WiFi router 2.999,00 LEI
CPE210 2.4 GHz 300Mbps 9dBi în aer liber CPE
CPE210 2.4 GHz 300Mbps 9dBi în aer liber CPE 389,00 LEI
Mikrotik Crs1128G4Sin Cloud Router Switch 8Gb Porturi 4 Spf
Mikrotik Crs1128G4Sin Cloud Router Switch 8Gb Porturi 4 Spf 1.049,00 LEI
Mikrotik Atheros 74K 128Mb Ram 1Xsfp Port 5Xlan 5Xgbit Lan Routeros L5
Mikrotik Atheros 74K 128Mb Ram 1Xsfp Port 5Xlan 5Xgbit Lan Routeros L5 874,00 LEI
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Wireless Vdsl/Adsl Modem Router
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Wireless Vdsl/Adsl Modem Router 524,00 LEI
Asus 4G-Ac68U Wireless Lte Modem Router Ac1200
Asus 4G-Ac68U Wireless Lte Modem Router Ac1200 1.899,00 LEI
Mirascreen Tv
Mirascreen Tv 179,00 LEI
AVM FRITZ! WLAN repetor 310 International Wi-fi repetor 300 Mbps 2,4 GHz Reduceri
AVM FRITZ! WLAN repetor 310 International Wi-fi repetor 300 Mbps 2,4 GHz 269,00 LEI 239,00 LEI
TP-Link Archer Vr2800 Ac2800 2.8 Gbps MU-MIMO VDSL/router modem ADSL
TP-Link Archer Vr2800 Ac2800 2.8 Gbps MU-MIMO VDSL/router modem ADSL 1.449,00 LEI
Router Wi-fi TP-LINK TL-MR3020 2,4 GHz 150 Mbps Reduceri
Router Wi-fi TP-LINK TL-MR3020 2,4 GHz 150 Mbps 179,00 LEI 159,00 LEI
Router Gigabit wireless TP-LINK AC1750 Dual Band
Router Gigabit wireless TP-LINK AC1750 Dual Band 749,00 LEI
Miliard Bipac8700Axl Triple-Wan wireless 1600Mbps modem/router
Miliard Bipac8700Axl Triple-Wan wireless 1600Mbps modem/router 874,00 LEI
Router wireless N 3G/4G TL-MR3420 300Mbps
Router wireless N 3G/4G TL-MR3420 300Mbps 259,00 LEI
Ubiquiti NanoHD UNIFI compact 802.11 ac Wave2 MU-MIMO 3-Pack
Ubiquiti NanoHD UNIFI compact 802.11 ac Wave2 MU-MIMO 3-Pack 4.099,00 LEI
Edimax Industrial SFP Dual-LC 1.25G 1310nm 2km Multi-Mode
Edimax Industrial SFP Dual-LC 1.25G 1310nm 2km Multi-Mode 229,00 LEI
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender pentru UNIFI 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender pentru UNIFI 3 674,00 LEI
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router 1.099,00 LEI
Intel Wireless Wifi Link 9260 2X2 Ac Bt Gigabit Nr Vpro
Intel Wireless Wifi Link 9260 2X2 Ac Bt Gigabit Nr Vpro 199,00 LEI
Cisco RV134W Wireless-N VPN Router ECCN 5A992. C
Cisco RV134W Wireless-N VPN Router ECCN 5A992. C 1.099,00 LEI
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Firepower 1010 Ngfw Aparat Desktop
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Firepower 1010 Ngfw Aparat Desktop 4.249,00 LEI
Switch inteligent Gigabit Cisco Sg250 08 8 Port
Switch inteligent Gigabit Cisco Sg250 08 8 Port 899,00 LEI
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit Wireless Bridge
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit Wireless Bridge 874,00 LEI
Router Gigabit Ubiquiti Edgerouter 4 până la 3Port
Router Gigabit Ubiquiti Edgerouter 4 până la 3Port 1.399,00 LEI
Tp Link Cap1750 Ac1750 Wireless Dual Band Gigabit
Tp Link Cap1750 Ac1750 Wireless Dual Band Gigabit 1.299,00 LEI
Adaptor Gigabit Usb Gigabit Edimax Eu 4306
Adaptor Gigabit Usb Gigabit Edimax Eu 4306 199,00 LEI
Telstra Pre Paid 4Gx Wi Fi Plus Dispozitiv
Telstra Pre Paid 4Gx Wi Fi Plus Dispozitiv 359,00 LEI
Telstra 5G Wi Fi Pro Router cu gigabit lan port
Telstra 5G Wi Fi Pro Router cu gigabit lan port 3.049,00 LEI
Router wireless N de mare putere TP-LINK WR941HP 450Mbps
Router wireless N de mare putere TP-LINK WR941HP 450Mbps 389,00 LEI
G Îndemânare Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz
G Îndemânare Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz 1.749,00 LEI
Netgear Ex7500 2200Mbps Wireless Ac Extender
Netgear Ex7500 2200Mbps Wireless Ac Extender 1.299,00 LEI
Intel Wireless AC 9260 2230 2X2 AC plus BT GB
Intel Wireless AC 9260 2230 2X2 AC plus BT GB 169,00 LEI
Modul compatibil Startech HP 455883 B21 10Gbase Sr Fiber Transceiver
Modul compatibil Startech HP 455883 B21 10Gbase Sr Fiber Transceiver 1.949,00 LEI
Cisco Cbw145Ac 2X2 Wave 2 Punct de acces placă de perete
Cisco Cbw145Ac 2X2 Wave 2 Punct de acces placă de perete 874,00 LEI
Cisco Cbw141Acm 2X2 Wave 2 Mesh Extender Desktop
Cisco Cbw141Acm 2X2 Wave 2 Mesh Extender Desktop 849,00 LEI
Cisco Cbw240Ac 4X4 Wave 2 Access Point Plafon Mount
Cisco Cbw240Ac 4X4 Wave 2 Access Point Plafon Mount 899,00 LEI
Tp Link Vn020 F2V 300Mbps Wireless N Voip Vdsl Adsl Modem Router
Tp Link Vn020 F2V 300Mbps Wireless N Voip Vdsl Adsl Modem Router 419,00 LEI
Tp Link Mc1400 19In 2U Rackmount Șasiu pentru 14 Slot Media Convertoare
Tp Link Mc1400 19In 2U Rackmount Șasiu pentru 14 Slot Media Convertoare 1.449,00 LEI
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb WiFi Adaptor
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb WiFi Adaptor 259,00 LEI
Antenă dual band cu adaptor Usb Edimax Ac600
Antenă dual band cu adaptor Usb Edimax Ac600 259,00 LEI
Rafinare