Cablu flexibil cu ecran LCD pentru EM10II / E-M10 MARK Repararea camerei digitale Part-B11_Dec

129,00 RON
+ 59,49 RON Livrare

Cablu flexibil cu ecran LCD pentru EM10II / E-M10 MARK Repararea camerei digitale Part-B11_Dec

  • Marcă: Unbranded
Preţul de vânzare recomandat: 199,00 RON
Preţ: 129,00 RON
Economisiţi: 70,00 RON (35%)
Vândut de:
129,00 RON
+ 59,49 RON Livrare

În stoc

Acceptăm următoarele metode de plată

Descriere

Ușor de instalat, fiind potrivit atât pentru pasionații de bricolaj care doresc să își repare propria cameră digitală. Compatibilitate: Perfect conceput pentru EM10II / E-M10 MARK II. Asigură compatibilitate și o potrivire perfectă. Garanția calității: Fabricat cu precizie pentru o potrivire și funcționalitate exacte. Oferă un înlocuitor fiabil pentru cablurile deteriorate sau defecte. : Fabricat din materiale de înaltă calitate pentru o durabilitate sporită și o utilizare prelungită. Piesă esențială de reparare: remedierea perfectă a problemelor de afișare legate de cablul flexibil, cum ar fi ecranele pâlpâitoare sau conexiunile rupte. Datorită loturilor diferite, pot exista diferențe în aspectul produsului și textul imprimat, ceea ce nu va afecta utilizarea. Culoare: Așa cum se arată Material: FPC Conținutul pachetului: 1x Cablu flexibil Doar conținutul pachetului de mai sus, alte produse nu sunt incluse. Notă: Reflexia luminii și afișajele diferite pot face ca culoarea articolului din imagine să fie puțin diferită de cea reală. Eroarea de măsurare permisă este de +/- 1-3 cm.
  • ID Fruugo: 316916848-705015459
  • EAN: 3093068905261

Informații privind siguranța produsului

Vă rugăm să consultați informațiile despre siguranța produsului specifice acestui produs prezentate mai jos

Următoarele informații sunt furnizate de comerciantul independent terț care vinde acest produs.

Avertismente de siguranță: Nu lăsați copiii să atingă singuri acest produs pentru a evita înghițirea sau alte răniri.

Livrări şi Returnări

Expediat în 3 zile

  • STANDARD: 59,49 RON - Livrare între lun. 06 octombrie 2025–mar. 14 octombrie 2025

Livrare de la China.

Facem tot ce ne stă în putinţă să ne asigurăm că produsele comandate de dumneavoastră vă sunt livrate în întregime şi conform specificaţiilor. Cu toate acestea, dacă primiţi o comandă incompletă sau articole diferite de cele comandate, sau aveţi alt motiv pentru care nu sunteţi mulţumit de comandă, puteţi returna comanda sau orice produse incluse în comandă şi primiţi o rambursare completă pentru articole. Vizualizaţi întreaga politică de returnare

Detalii de conformitate a produsului

Vă rugăm să consultați informațiile de conformitate specifice acestui produs prezentate mai jos.

Următoarele informații sunt furnizate de comerciantul independent terț care vinde acest produs.

Producător:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale producătorului produsului relevant vândut pe Fruugo.

  • Shenzhen Yucai Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Yucai Technology Co., Ltd.
  • Room 201, Building B1, Area B, Tianfu Huafu, Lijin Community, Hangcheng Street, Bao'an District, Shenzhen
  • shenzhen
  • China
  • 518100
  • chuangyuda01@163.com
  • 13622668565
  • https://www.qcc.com/firm/c6d85a90ed3d253625a859f3e7a84d14.html

Persoana responsabilă în UE:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale persoanei responsabile din UE. Persoana responsabilă este operatorul economic desemnat, cu sediul în UE, care este responsabil pentru obligațiile de conformitate referitoare la produsul relevant vândut în Uniunea Europeană.

  • Axitera GmbH
  • Axitera GmbH
  • Kreuznacher Str.30,D-60486 Frankfurt a. Main, Hessen, Germany
  • Frankfurt am Main
  • Germany
  • 60486
  • infonoticeeran@gmail.com
  • (+49)6934873848
  • https://www.axitera.de/