Helix active facial regenerating pack 2 units

169,00 RON
+ 44,49 RON Livrare

Helix active facial regenerating pack 2 units

Vândut de:
(Vânzător Premium)

Helix active facial regenerating pack 2 units

Preţ: 169,00 RON
Vândut de:
(Vânzător Premium)
169,00 RON
+ 44,49 RON Livrare

În stoc

Acceptăm următoarele metode de plată

Descriere

Crema și serul activ regenerant helix au în formula lor SAIL BIO COMPLEX, un complex bogat în proteine ​​pe bază de melc organic certificat. Acest pachet oferă îngrijire completă de zi și de noapte și este perfect pentru prevenirea apariției ridurilor și reducerea apariției petelor. Extract de melc organic certificat SAIL BIO COMPLEX : special selectat de Armonía și obținut datorită unei metode de extracție brevetate, care garantează atât puritatea și calitatea maximă, cât și bunăstarea animalelor. Acest complex este bogat în proteine, care asigură nutriție; colagen și elastina, care joacă un rol decisiv în structura și flexibilitatea pielii; alantoina, acidul glicolic și mucopolizaharidele, asociate cu regenerarea celulară. Extract de Calendula : emolient bogat în vitamine și săruri minerale care ajută la catifelarea și repararea pielii, oferind un plus de hidratare. Extract de aloe vera: cunoscut pentru capacitatea sa de reparare, este un ingredient activ extrem de util pentru calmarea, împrospătarea și îmbunătățirea aspectului pielii, capabil să rețină cantități mari de apă. Niacinamidă: prezentă în serul Helix Active, protejează împotriva deshidratării, ajută la unificarea tonusului, catifelează textura pielii și reduce aspectul porilor. Se recomanda in timpul zilei combinarea ambelor produse, aplicand mai intai serul pana la absorbtia completa si apoi crema Helix Active. Aplicați-le pe față, evitând zona ochilor, gâtului și decolteului cu un masaj ușor. Noaptea, aplicați serul concentrat pe pielea curată și uscată înainte de tratamentul obișnuit de noapte.
  • ID Fruugo: 317528070-706105491
  • EAN: 8420649022355

Informații privind siguranța produsului

Vă rugăm să consultați informațiile despre siguranța produsului specifice acestui produs prezentate mai jos

Următoarele informații sunt furnizate de comerciantul independent terț care vinde acest produs.

Etichete de siguranță pentru produse

CE Mark
Avertismente de siguranță: SNAIL BIO COMPLEX extract de nămol de melc certificat organic special selectat de Armona și obținut datorită unei metode de extracție brevetate, care garantează atât puritatea și calitatea maximă, cât și bunăstarea animalelor. Acest complex este bogat în proteine, care furnizează nutriție colagen și elastină, care joacă un rol decisiv în structura și flexibilitatea pielii alantoină, acid glicolic și mucopolizaharide, asociate cu regenerarea celulară. Emolient din extract de gălbenele bogat în vitamine și săruri minerale care ajută la catifelarea și repararea pielii, precum și la hidratarea suplimentară. Extract de Aloe Vera Cunoscut pentru capacitatea sa de refacere, este un ingredient activ extrem de util pentru calmarea, revigorarea și îmbunătățirea aspectului pielii, capabil să rețină cantități mari de apă. Niacinamida prezentă în serul Helix Active, protejează împotriva deshidratării, ajută la unificarea tonusului pielii, catifelează textura pielii și reduce aspectul porilor.
Ingrediente: Cremă de față Apă acvatică, Metoxicinamat de etilhexil, ester peg8 acid C1220, extract de frunze de aloe barbadensis suc de frunze de aloe barbadensis, oleat de decili, propilen glicol, etilhexanoat de cetearil, trigliceride capriliccaprice, stearat de gliceril se, benzofenonă3, stearat de gliceril, filtrat de secreție de melc de glicerină, palmitat de ili, acetat de tocoferil, extract de flori de calendula officinalis calendula, colagen hidrolizat, fosfat de ascorbil de sodiu, tocoferol, alantoină, sulfat de condroitină de sodiu, malic acid, acid tartric, acid glicolic, carbomer, hidroxid de sodiu, ulei de ricin hidrogenat Peg40, alcool cetilic, gumă de roșcove de gumă de ceratonia siliqua, fosfat de cetil, trietanolamină, acid lactic, Bht, dimeticonă, sorbat de potasiu, benzoat de sodiu, acid citric, tropolonă, imidazolidinil uree, 1,2hexanediol, caprilil glicol, parfum de parfum. ingredient din agricultura ecologică. Ser facial apă acvatică, alcool denat, propilenglicol, glicerină, acid lactic, acid glicolic, hidroxietilceluloză, extract de frunze de aloe barbadensis suc de frunze de aloe barbadensis, filtrat de secreție de melc, acetat de tocoferil, colagen hidrolizat, extract de flori de calendula officinalis, extract de rădăcină de lemn dulce de Glycyrrhiza glabra, biotină, pantenol, inozitol, palmitat de il, fosfat de ascorbil de sodiu, tocoferol, riboflavină, alantoină, niacinamidă, sulfat de condroitină de sodiu, acid malic, Acid tartric, edta disodic, hidroxid de sodiu, ulei de ricin hidrogenat Peg40, gumă de roșcove de gumă de roșcove Ceratonia siliqua, celuloză, acetat de sodiu, alcool izopropilic, benzoat de sodiu, caprilil glicol, 2hexanediol, acid citric, tropolonă, sorbat de potasiu, imidazolidinil uree, parfum parfum. Ingrediente din agricultura ecologică.

Livrări şi Returnări

Expediat în 24 de ore

  • STANDARD: 44,49 RON - Livrare între mar. 07 octombrie 2025–joi 09 octombrie 2025

Livrare de la Spania.

Facem tot ce ne stă în putinţă să ne asigurăm că produsele comandate de dumneavoastră vă sunt livrate în întregime şi conform specificaţiilor. Cu toate acestea, dacă primiţi o comandă incompletă sau articole diferite de cele comandate, sau aveţi alt motiv pentru care nu sunteţi mulţumit de comandă, puteţi returna comanda sau orice produse incluse în comandă şi primiţi o rambursare completă pentru articole. Vizualizaţi întreaga politică de returnare

Detalii de conformitate a produsului

Vă rugăm să consultați informațiile de conformitate specifice acestui produs prezentate mai jos.

Următoarele informații sunt furnizate de comerciantul independent terț care vinde acest produs.

Producător:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale producătorului produsului relevant vândut pe Fruugo.

  • Armonia
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Persoana responsabilă în UE:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale persoanei responsabile din UE. Persoana responsabilă este operatorul economic desemnat, cu sediul în UE, care este responsabil pentru obligațiile de conformitate referitoare la produsul relevant vândut în Uniunea Europeană.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822