Solenoid de oprire de tip tragere de 12 V deschis în mod normal pentru accesoriu motor Xhq-pt

84,00 RON
+ 52,99 RON Livrare

Solenoid de oprire de tip tragere de 12 V deschis în mod normal pentru accesoriu motor Xhq-pt

  • Marcă: Unbranded
Vândut de:

Solenoid de oprire de tip tragere de 12 V deschis în mod normal pentru accesoriu motor Xhq-pt

  • Marcă: Unbranded
Preţul de vânzare recomandat: 209,00 RON
Preţ: 84,00 RON
Economisiţi: 125,00 RON (59%)
Vândut de:
84,00 RON
+ 52,99 RON Livrare

În stoc

Acceptăm următoarele metode de plată

Descriere

Xhq-pt Oprire accesoriu motor tip tragere Electrosoloid (12v normal deschis) P20250110212 Electrovalva normal deschisă înseamnă că atunci când bobina este dezactivată, electrovalva este deschisă; Când bobina este alimentată, electrovalva este închisă. Curent de lucru: mai mic decât egal 0.5AA Timp de funcționare: mai mic decât egal 1.5S: mai mare decât egal 150NCerma de funcționare: 45 mm +/-5 mm/1.8 inch +/-0.2 inch Temperatura ambiantă: -40 Celsius până la 105 Celsius/-104Fahrenheit până la 221FahrenheitDurata de viață: mai mare decât egal 50,000 cicluriLungimea trasării firelor: 100 cm/39.4 inchTensiune nominală: DC 12Vculoare:NegruMaterial:plastic+metalConținutul pachetului:1 x solenoide de oprire a motoruluiDoar conținutul pachetului de mai sus, alte produse nu sunt incluse. Notă: Lumina și afișajele diferite pot culoarea articolului puțin diferită de cea reală. Eroarea de măsurare permisă este de +/- 1-3 cm.
  • ID Fruugo: 353158481-768665408
  • EAN: 4706458662420

Informații privind siguranța produsului

Vă rugăm să consultați informațiile despre siguranța produsului specifice acestui produs prezentate mai jos

Următoarele informații sunt furnizate de comerciantul independent terț care vinde acest produs.

Etichete de siguranță pentru produse

CE Mark
Avertismente de siguranță: Nu lăsați copiii să atingă singuri acest produs pentru a evita înghițirea sau alte răniri.

Livrări şi Returnări

Expediat în 2 zile

  • STANDARD: 52,99 RON - Livrare între lun. 27 octombrie 2025–mar. 04 noiembrie 2025

Livrare de la China.

Facem tot ce ne stă în putinţă să ne asigurăm că produsele comandate de dumneavoastră vă sunt livrate în întregime şi conform specificaţiilor. Cu toate acestea, dacă primiţi o comandă incompletă sau articole diferite de cele comandate, sau aveţi alt motiv pentru care nu sunteţi mulţumit de comandă, puteţi returna comanda sau orice produse incluse în comandă şi primiţi o rambursare completă pentru articole. Vizualizaţi întreaga politică de returnare

Detalii de conformitate a produsului

Vă rugăm să consultați informațiile de conformitate specifice acestui produs prezentate mai jos.

Următoarele informații sunt furnizate de comerciantul independent terț care vinde acest produs.

Producător:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale producătorului produsului relevant vândut pe Fruugo.

  • 91440500767340019K
  • Guangdong Guangwei Knitting Co., Ltd.
  • Chuangda Road, Huaguang Industrial Zone, Gurao Town, Chaoyang District, Shantou City
  • Shantou
  • CN
  • 515159
  • qianliwu1996@gmail.com
  • 13422264227

Persoana responsabilă în UE:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale persoanei responsabile din UE. Persoana responsabilă este operatorul economic desemnat, cu sediul în UE, care este responsabil pentru obligațiile de conformitate referitoare la produsul relevant vândut în Uniunea Europeană.

  • 819 698 275 00032
  • DISCOUNT INDUSTRY
  • 10 Rue Des Grands Pres, 60230 Chambly, Oise, France
  • OISE
  • FR
  • 60230
  • DISCOUNT-INDUSTRY@outlook.com
  • 0033 748562127