Long Distances XLR Auditory Over Cat5 Converter Durability Metal Housing For Reliable Performances Multicolor

508,33 RON
+ 44,49 RON Livrare

Long Distances XLR Auditory Over Cat5 Converter Durability Metal Housing For Reliable Performances Multicolor

Vândut de:

508,33 RON

În stoc
+ 44,49 RON Livrare

Politica de retur pe 14 zile

Protecție cumpărător

Metode de plată:

  • Marcă: Unbranded

Detalii produs

Detalii produs

Long Distances XLR Auditory Over Cat5 Converter Durability Metal Housing For Reliable Performances Multicolor

Features: 4 Channel Synchronized Transmission : This XLR converter facilitates 4 channel balanced sound transfer with 70cm cabling and standard RJ45 port, replacing multiple complex wiring setups . Enhances Sound Quality : Features optimized noise suppression circuits and shielded anti disturbance construction to reduce electromagnetic intervention, delivering clear vocal reproduction. Flexible Connectivity preferences : Available in XLR male, XLR female, and 6.35mm versions, supporting dynamic microphones, sound mixers, power amplifiers, loudspeakers, and other equipment in stage productions. Quick Deployment : Requires denial additional software or complex adjustments—immediately functional upon connection. The sturdy metal alloy casing ensures consistent execution during prolonged use. Long Distance Transfer : Uses shielded Ethernet cables for stable extended length sound transmission without quality degradation, ideal for expansive periods, outdoor functions, and installations requiring dependable far reaching links. Specifications: Component: metal + pvc Size: 8.4X 4.8X4.8CM/3.31X1.89X1.89In Types: A male,B female,C 6.35 Practicality: Widely used in stage performances, recording studios and live sound systems to meet connection needs of professional Auditory equipment. Package Includes: 1PC XLR networking cable extender note: Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!
  • ID Fruugo: 528311723-1072968713
  • EAN: 7918039468698
Promisiune

Garanția vânzătorului

Garanție legală de 2 ani inclusă

Drepturile dumneavoastră de consumator din UE includ o garanție legală gratuită de minimum 2 ani

Descărcați garanția legală de conformitate
Siguranță

Detalii de conformitate a produsului

Vă rugăm să consultați informațiile de conformitate specifice acestui produs prezentate mai jos.

Următoarele informații sunt furnizate de comerciantul independent terț care vinde acest produs.

Producător:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale producătorului produsului relevant vândut pe Fruugo.

  • Shenzhen Jianming Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Jianming Technology Co., Ltd.
  • 611, 6th Floor, Longsheng Commercial Building, Dalang Street
  • Shenzhen
  • China
  • 518000
  • [email protected]
  • 18818900735

Persoana responsabilă în UE:
În continuare se prezintă informațiile de contact ale persoanei responsabile din UE. Persoana responsabilă este operatorul economic desemnat, cu sediul în UE, care este responsabil pentru obligațiile de conformitate referitoare la produsul relevant vândut în Uniunea Europeană.

  • JUAN SERRANO GONZALEZ
  • JUAN SERRANO GONZALEZ SOCIEDAD LIMITADA
  • C/PABLO IGLESIAS 1-A-ENTRESUELO
  • CASTELLON DE LA PLANA
  • Spain
  • 12006
  • [email protected]
  • +34 964 867178
Livrare

Livrare

Expediat în 24 de ore

  • STANDARD: 93,82 RON - Livrare între joi 17 septembrie 2026–vin. 25 septembrie 2026

Livrare de la China.

Retururi

Returnări și anulări

Returnări

Facem tot ce ne stă în putinţă să ne asigurăm că produsele comandate de dumneavoastră vă sunt livrate în întregime şi conform specificaţiilor. Cu toate acestea, dacă primiţi o comandă incompletă sau articole diferite de cele comandate, sau aveţi alt motiv pentru care nu sunteţi mulţumit de comandă, puteţi returna comanda sau orice produse incluse în comandă şi primiţi o rambursare completă pentru articole.

Vizualizaţi întreaga politică de returnare

Anulări

Aveți dreptul de a retrage achiziția în termen de 14 zile de la primirea comenzii, fără a oferi un motiv. Pentru a vă exercita cu ușurință dreptul, puteți utiliza linkul „Anulați comanda” din subsolul fiecărei pagini sau din contul dvs. Fruugo, la secțiunea „Comenzi”. După ce vă exercitați dreptul de retragere, vă vom trimite un e-mail de confirmare. Dacă comanda dvs. a fost deja expediată de comerciant, vă vom oferi instrucțiunile de returnare necesare pentru a ne asigura că rambursarea dvs. este procesată prompt.

Vezi politica completă de anulare